Blackboard Ally

Blackboard Ally to narzędzie, które rozwiązuje problem dostępności materiałów cyfrowych publikowanych na platformie. Ally w zautomatyzowany sposób potrafi przekształcić materiały dydaktyczne na różne formaty, tak, by wszyscy studenci mogli z nich korzystać. 

Inkluzywność oraz automatyzacja to podstawowe cechy Blackboard Ally. Narzędzie poprzez konwersję treści na alternatywne formaty, takie jak semantyczny HTML, ePub, audio czy elektroniczny alfabet Braille’a, zapewnia użyteczność materiałów dydaktycznych dla wszystkich studentów, także tych ze szczególnymi potrzebami (w tym osób niedowidzących i niedosłyszących). Dzięki konwersji nieredagowalnych treści na formaty umożliwiające edytowanie, Ally wspiera efektywną pracę z materiałami dydaktycznymi wszystkich uczestników kursów. 

Narzędzie pozwala również na przekazanie informacji zwrotnej dla prowadzących kursy oraz tworzenie raportów w zakresie dostępności treści, co ułatwia uczelni spełnić standardy dostępności, w tym WCAG 2.0, i szerzej otworzyć się na studentów ze szczególnymi potrzebami.

Wraz z wdrożeniem Blackboard Ally staje się integralną częścią dowolnego LMS - Ally jest kompatybilny z każdym systemem do zarządzania nauką, w tym Blackboard Learn oraz Blackboard Open LMS.

 

 Dowiedz się więcej o Blackboard Ally: pobierz broszurę.

Umów się na prezentację. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kontakt

 

Ochrona Danych Osobowych

Dziękujemy za podanie nam danych kontaktowych w celu przekazywania informacji o wydarzeniach i produktach PCG Academia. Pragniemy poinformować, że administratorem danych osobowych jest PCG Academia Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce, Jasionka 954F, 36-002 Jasionka, NIP: 5170370170, REGON: 361629511, KRS: 0000560490 Sąd Rejonowy w Rzeszowie. Kontakt do inspektora ochrony danych (IOD) iod@pcgacademia.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. w celu kontaktowania się z Państwem, by przekazywać Państwu informacje o produktach i usługach dedykowanych szkolnictwu wyższemu, organizowanych konferencjach, seminariach i konkursach, zarówno administratora, jak i jego partnerów. Podstawą prawną przetwarzania jest Państwa zgoda lub prawnie uzasadniony interes administratora. Dane będą przetwarzane dopóki nie wycofacie Państwo zgody na ich przetwarzanie, albo do czasu zaprzestania przez administratora świadczenia usług i tworzenia produktów, o których mowa w niniejszym dokumencie. Macie Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jeżeli przetwarzanie będzie odbywało się w sposób zautomatyzowany, a podstawą przetwarzania jest Państwa zgoda. Macie Państwo prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie w każdym czasie, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie uzyskanej od Państwa zgody na przetwarzanie. Dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Administrator stosuje wymogi RODO. Mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić swoje preferencje marketingowe, zmienić lub usunąć dane, zrezygnować z otrzymywania informacji od PCG Academia. W tym celu prosimy o wysłanie wiadomości na adres: info@pcgacademia.pl.