Doskonałość dydaktyczna z PCG Academia: finansowanie i narzędzia

  • Łukasz Wawer
  • Eryk Wdowiak

O wydarzeniu

Każda uczelnia dąży do wzmacniania własnego potencjału dydaktycznego, zapewniania jak najlepszej oferty kształcenia i profesjonalnej obsługi dla studentów. Jak zatem pozyskać środki na działania podnoszące jakość kształcenia i narzędzia wspierające doskonałość dydaktyczną?

Na webinarze przedstawimy nabory, w których uczelnie mogą pozyskać środki na działania w celu podnoszenia jakości procesu dydaktycznego oraz infrastrukturę informatyczną związaną z działalnością dydaktyczną.

Skupimy się na dwóch aktualnych naborach:

  • „Doskonałość dydaktyczna” organizowany przez NCBR w ramach FERS,
  • „Inwestycje związane z kształceniem” organizowany przez ministrów nadzorujących poszczególne uczelnie.

Przybliżymy informacje o naborach i wyjaśnimy ich zasady. Przyjrzymy się kryteriom oceny wniosków i podpowiemy, na co szczególnie zwrócić uwagę, by zwiększyć swoje szanse na uzyskanie finansowania.

Zaprezentujemy też narzędzia wspierające podnoszenie jakości kształcenia, które można sfinansować w ramach obu naborów. Narzędzia te budują jakość i dostępność w dydaktyce, polepszając komunikację ze studentami.

Wśród nich znajdą się narzędzia wspierające procesy administracyjne związane z dydaktyką i obsługą studentów (WEBCON, Dziekanat, mStudia, Sylabusy, Rekrutacja, Biuro karier), platformy e-learningowe i do elektronicznego egzaminowania (Blackboard Learn, Inspera, Panopto) oraz DSpace, który pozwoli stworzyć cyfrowe repozytorium materiałów dydaktycznych.

Zapisz się już dziś! Uzupełnij formularz, aby otrzymać natychmiastowy dostęp do webinaru

Kluczowe korzyści zastosowania PCG Dziekanat w Państwa uczelni:

  • Otrzymasz podane w przystępny sposób informacje o aktualnych możliwościach zdobycia środków dla Twojej uczelni.
  • Uzyskasz praktyczne wskazówki, które pomogą Ci w stworzeniu lepszego wniosku i zwiększą Twoje szanse na sukces.
  • Nabory omawia Łukasz Wawer, Dyrektor ds. rozwoju i innowacji PCG, wcześniej przez lata związany z MNiSW, mający doświadczenie w zakresie IT dla uczelni i wiedzę, na co zwracać uwagę w wnioskach.
  • Poznasz narzędzia wspierające budowanie jakości kształcenia, sprawdzone przez liczne uczelnie w Polsce, Europie i USA.

Eksperci:

  • Łukasz Wawer

    Wieloletni urzędnik korpusu służby cywilnej, pracownik Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego w latach 2012-2024, manager IT. Absolwent kierunku e-administracja na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego.

  • Eryk Wdowiak

    Od ponad 20 lat związany z branżą IT, najpierw jako sprzedawca i konsultant systemów ERP, a następnie lider sprzedaży oraz współtwórca firmy – integratora systemów informatycznych. Współpracował z wiodącymi polskimi producentami oprogramowania, w tym z krakowskim producentem platformy lowcode WEBCON BPS. Obecnie w PCG Academia jako dyrektor regionalny wspiera uczelnie wyższe w automatyzacji i cyfryzacji procesów. Realizuje się również jako dydaktyk prowadząc zajęcia z zakresu sprzedaży i marketingu dla studentów na Wyższej Szkole Informatyki i Zarządzania. Absolwent socjologii oraz zarządzania zasobami ludzkimi, ukończył kurs trenera biznesu.

Kontakt

zapisz się