Trwa rejestracja na najbliższe, bezpłatne webinarium PCG Academia zatytułowane Zalety modelu chmurowego w kształceniu zdalnym na uczelni – case study wdrożenia Blackboard Learn Ultra na Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Spotkanie online odbędzie się już 29 września 2020.

Na webinarze przyjrzymy się platformie e-learningowej Blackboard Learn Ultra, która jest jedną z najlepszych i najpopularniejszych na świecie – korzystają z niej uczelnie każdego typu i wielkości w różnych krajach.

Do popularności Blackboard Learn Ultra przyczyniły się w szczególności takie cechy platformy jak skalowalność, elastyczność, łatwość obsługi i bezpieczeństwo. Dodatkową zaletą platformy jest możliwość całkowitego działania w chmurze, której operatorem jest Amazon Web Services, co gwarantuje stabilność i wysoką jakość połączenia.

Dzięki temu, że platforma kształcenia zdalnego Blackboard Learn Ultra może działać jako usługa utrzymywana w chmurze, uczelnia może cieszyć się z nabytego rozwiązania w zaledwie kilka tygodni od zawarcia umowy.

By pokazać, że jest to naprawdę możliwe, przedstawimy studium przypadku jednej z polskich szkół wyższych. Społeczna Akademia Nauk w Łodzi, bo o niej mowa, jest pierwszą uczelnią w Polsce, która zdecydowała się na uruchomienie platformy kształcenia zdalnego Blackboard Learn Ultra jako usługi utrzymywanej w chmurze.

Aby mogli Państwo poznać autentyczny proces wdrożenia i prawdziwe doświadczenia z korzystania z platformy Blackboard, w webinarze wystąpi dwóch praktyków:

  • dr Paweł Morawski, lider wdrożenia z ramienia SAN, Kierownik ds. e-learningu w SAN, Ambasador marki Blackboard w Polsce i wykładowca akademicki sam kształcący zdalnie;
  • Tomasz Olejnik, Head of CEE Public Sector w Amazon Web Services, odpowiedzialny jest za sektor publiczny w Europie Centralnej i Wschodniej; od lat rozwija technologie chmurowe.

Webinar poprowadzi Magda Sochacka, Dyrektor ds. współpracy z partnerami biznesowymi odpowiedzialna za alians PCG Academia i Blackboard w Polsce.

W czasie webinaru prowadząca i prelegenci pokażą funkcjonalności Blackboard Learn Ultra oraz korzyści z wdrożenia platformy w modelu SaaS (Software as a Service), a także rozwieją wątpliwości pojawiające się w związku z usługami w chmurze.

Jeśli zastanawiasz się, czy rozwiązania chmurowe są dobre dla Twojej uczelni, zastanawiają Cię koszty takich rozwiązań i możliwości ich finansowania ze środków unijnych lub martwią Cię kwestie zgodności tych rozwiązań z RODO, to ten webinar jest dla Ciebie! Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie te i inne pytania.

Webinar odbędzie się 29 września 2020 w godz. 13:00-14:00. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny na naszej stronie: pcgacademia.pl. Czekamy na Wasze zgłoszenia!