Inspera wraca z kolejną edycją swojej flagowej konferencji – Inspera Seminar 2021. To międzynarodowe wydarzenie odbędzie się online już 21-23 września.

Konferencja poświęcona zostanie tematowi, w którym Inspera nie ma sobie równych, czyli elektronicznemu egzaminowaniu. Na Inspera Seminar 2021 zostaną zaprezentowane najnowsze trendy oraz skuteczne rozwiązania technologiczne związane z elektronicznym egzaminowaniem. Szczególnie polecamy sesję o najlepszych praktykach egzaminacyjnych, które przedstawi Dr Sam McKenzie, Teaching and Learning Project Manager w Institute for Teaching and Learning Innovation na Uniwersytecie w Queensland.

Ponadto w ramach Inspera Seminar 2021 uczelnie z różnych krajów i o różnym profilu będą mogły podzielić się własnymi doświadczeniami w zakresie elektronicznego egzaminowania zdalnego i stacjonarnego. Konferencja to także świetna okazja do bezpośredniego kontaktu z przedstawicielami firmy Inspera. Po każdej sesji będzie oczywiście możliwość zadawania pytania, ale można również przesłać je wcześniej na adres services@inspera.no.

W bogatym programie konferencji znajdziemy sesje o takiej tematyce jak:

  • Roadmapa Inspery – jakich ulepszeń w aplikacjach Inspery możemy się spodziewać?
  • Smarter Proctoring – jak zapewnić integralność egzaminów zdalnych?
  • Inspera Chat – jak komunikować się ze studentem w czasie egzaminu?
  • Student feedback – dobre praktyki w przekazywaniu informacji zwrotnych studentom
  • Warsztaty o nowych narzędziach do tworzenia pytań i analityki

Pełny program na każdy z trzech dni konferencji dostępny jest na stronie wydarzenia: https://www.inspera.com/nspera-seminar-2021/program.

Aby wziąć udział w Inspera Seminar 2021 wystarczy tylko się zarejestrować udział jest bezpłatny. W przypadku rejestracji na warsztaty należy wysłać e-mail na adres services@inspera.no z tematem wybranego warsztatu.

Zachęcamy do szybkiej rejestracji, ponieważ liczba uczestników jest ograniczona! Warto zapisać się nawet jeśli w dniu konferencji nie będziemy mogli w niej uczestniczyć – nagrania z sesji zostaną udostępnione wszystkim zarejestrowanym uczestnikom.

Więcej o rozwiązaniach Inspera do bezpiecznego egzaminowania elektronicznego znajdziecie na naszej stronie internetowej: Inspera i Inspera Smarter Proctoring.