Serdecznie zapraszamy na nowe webinarium dla pracowników uczelni pt. Blackboard Learn Ultra czyli nauczanie zdalne jako usługa w chmurze AWS – case study Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Webinarium odbędzie się 29 września 2020, a udział w nim będzie bezpłatny, tak jak w innych organizowanych przez nas wydarzeniach.

Już niedługo rozpocznie się nowy rok akademicki, w którym uczelnie nadal będą musiały przestrzegać wymogów reżimu sanitarnego powodowanego pandemią koronawirusa. Doświadczenia ostatnich miesięcy pokazały, jak niezwykle ważne dla komfortu i jakości nauczania zdalnego są odpowiednie narzędzia.

Aby osiągnąć zakładane cele edukacyjne w sposób bezpieczny dla studentów i kadry uczelni, Społeczna Akademia Nauk w Łodzi wdrożyła platformę kształcenia zdalnego Blackboard Learn Ultra. SAN jest pierwszą uczelnią w Polsce, która uruchomiła to narzędzie jako usługę w chmurze, której operatorem jest Amazon Web Services (AWS).

Dzięki takiemu rozwiązaniu dostarczenie usługi do uczelni trwało zaledwie kilka tygodni od podpisania kontraktu. Wobec zbliżającego się roku akademickiego szybkość wdrożenia jest szczególnie istotna dla zapewnienia studentom najwyższej jakości treści edukacyjnych online.

Bazą naszego spotkania będzie case study SAN, poznają więc Państwo realny przykład i autentyczne doświadczenia z wdrożenia i korzystania z platformy. Na webinarium przedstawimy funkcjonalności Blackboard Learn Ultra oraz korzyści wynikające z wdrożenia platformy w modelu SaaS (Software as a Service). Omówimy przy tym kwestie skalowalności i elastyczności rozwiązania Learn Ultra, z którego korzystają uczelnie każdej wielkości na całym świecie. W czasie spotkania nie pominiemy kluczowej kwestii bezpieczeństwa danych.

W roli prelegentów wystąpią dr Paweł Morawski – Ambasador marki Blackboard w Polsce, Kierownik ds. e-learningu w SAN i lider wdrożenia Learn Ultra z ramienia SAN – oraz Tomasz Olejnik pełniący funkcję Head of CEE Public Sector w Amazon Web Services.

Panel poprowadzi Magda Sochacka, Dyrektor ds. współpracy z partnerami biznesowymi PCG Academia, odpowiedzialna za alians firmy z Blackboard. Jako partner Blackboard PCG Academia jest wyłącznym dystrybutorem rozwiązań Blackboard w Polsce.

Webinarium odbędzie się 29 września 2020 w godzinach 13:00-14:00. Więcej informacji i rejestracja na stronie wydarzenia: zapisz się na webinarium.