W imieniu organizatora, ICWE GmbH, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 22. edycji międzynarodowej konferencji Online Educa Berlin (OEB) poświęconej technologiom i usługom wspierającym edukację i naukę. Konferencja odbędzie się w dniach 30 listopada – 2 grudnia w hotelu InterContinental w Berlinie.

Gromadząca ponad 2300 uczestników ze 100 krajów, konferencja OEB zyskała w ciągu ostatnich dwóch dekad reputację miejsca, w którym spotykają się przedstawiciele największych instytucji edukacji, sektora usług publicznych i biznesu.

W programie konferencji, którego szczegółowa wersja dostępna jest tutaj, zaplanowane zostało ponad 70 seminariów i warsztatów, podczas których specjaliści z dziedziny edukacji opowiadać będą o najnowszych trendach z zakresu e-learningu, nowoczesnych metod przekazywania wiedzy oraz wykorzystywania najnowszych technologii w procesach edukacyjnych. Równocześnie 80 wystawców przedstawiać będzie najnowsze rozwiązania mające na celu poprawę jakości nauczania. Całość konferencji odbywa się w języku angielskim.

Firma PCG ma przyjemność zaproponować swoim klientom udział w konferencji OEB w promocyjnej cenie 600 euro (cena regularna 790 euro). Dla zainteresowanych osób organizujemy transport z Warszawy do Berlina oraz wspólne uczestnictwo w konferencji, w ramach którego:

  • pomożemy zidentyfikować wartościowe seminaria i nawiązać kontakt z prelegentami;
  • pomożemy zidentyfikować najciekawsze rozwiązania technologiczne prezentowane podczas konferencji i nawiązać relacje biznesowe z ich dostawcami;
  • doradzimy w kwestiach technicznych związanych z np. integracją oglądanych rozwiązań z naszymi systemami;
  • odwiedzimy stoisko partnera handlowego PCG firmy Inspera oraz weźmiemy udział w evencie integracyjnym organizowanym przez Ambasadę Norwegii w Berlinie;
  • weźmiemy udział we wspólnej kolacji integracyjnej sponsorowanej przez PCG w centrum Berlina.

 

Na Państwa zgłoszenia czekamy do dnia 31 października. W razie jakichkolwiek pytań związanych z konferencją prosimy o kontakt z p. Mateuszem Adamiakiem, tel: 519 703 062, e-mail: madamiak@pcgpolska.pl.

Serdecznie zapraszamy do udziału!