Zapraszamy Państwa w imieniu naszym oraz naszego partnera firmy Inspera na serię webinariów o tematyce elektronicznego egzaminowania organizowaną przy współpracy ze Szkołą Zarządzania na Uniwersytecie w Bath.

Forum egzaminów cyfrowych – Digital Examinations Forum – to wydarzenie online, które odbędzie się w czerwcu 2020 r. Forum gromadzi uczestników nie tylko z brytyjskich uniwersytetów posiadających różne doświadczenia w zakresie elektronicznego egzaminowania.

W tym roku tematem przewodnim serii webinariów będzie „Osiąganie doskonałości nauczania i uczenia się za pomocą elektronicznego egzaminowania”. Temat ten będzie punktem wyjścia dla liderów szkolnictwa wyższego do rozważań na temat tego w jaki sposób egzaminy cyfrowe wpływają na projektowanie i rozwój egzaminów, rozwój strategii uczelni, jej infrastrukturę IT oraz zaangażowanie dydaktyków i studentów w proces egzaminacyjny.

To już druga edycja Forum Egzaminów Cyfrowych. Pierwszy raz odbyło się ono na Uniwersytecie w Bath w czerwcu 2019 r. i zgromadziło ponad 100 uczestników i 12 prelegentów z zagranicznych uczelni. Szczegóły tamtego wydarzenia znajdą Państwo na stronie: Digital Examinations Forum 2019

Terminy i tematy sesji:

  • 2 czerwca: Egzaminy cyfrowe jako przewaga konkurencyjna dla instytucji edukacyjnych. Cambridge Assessment and Chalmers University.
  • 9 czerwca: Rozpoczęcie elektronicznego egzaminowania. Leeds Beckett University oraz Victoria University of Wellington.
  • 17 czerwca: Jak przeprowadzić skuteczne zdalne egzaminy cyfrowe. Uniwersytet w Bergen i Uniwersytet w Göteborgu.
  • 24 czerwca: Przyszłość praktyk elektronicznego egzaminowania po koronawirusie. Macquarie University i BPP University.
  • 30 czerwca: Egzaminy cyfrowe jako droga do doskonalenia nauczania i uczenia się. University of Iceland i University of Bath.

 

Webinaria będą prowadzone na platformie internetowej o nazwie GoToWebinar. Szczegóły dotyczące korzystania z tej platformy znajdują się pod linkiem: DEF 2020 GoToWebinar.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wystarczy zarejestrować się na stronie:

Zapisz się na webinarium