W imieniu naszego partnera firmy Blackboard zapraszamy na cykl webinarów organizowany we współpracy z Education Technology oraz University Business pod tytułem: Advancing learning for a better future. W ramach tego cyklu odbędą się jeszcze cztery interaktywne sesje, których celem jest zainspirowanie pomysłami i podzielenie się najlepszymi praktykami z sektora szkolnictwa wyższego oraz zachęcenie do dyskusji o przyszłości edukacji.

Główne tematy obejmują między innymi:

  • Doświadczenia związane z nauczaniem i uczeniem się
  • Najnowsze trendy EdTech
  • Analitykę danych edukacyjnych

Już 29 września o godzinie 13:00 odbędzie się sesja Student experience, quality enhancement, accessibility and inclusion. W trakcie tej sesji paneliści opowiedzą w jaki sposób Blackboard Ally wpływa na doświadczenia studentów i poprawia dostępność materiałów dydaktycznych. Swoimi doświadczeniami w tym zakresie podzielą się Dr Graham Bird, wicekanclerz w Bangor University (Wielka Brytania) oraz Gillian Fielding, Client Experience Manager w firmie Blackboard.

Kolejne sesje odbędą się w dniach:

  • 20 października
  • 10 listopada
  • 1 grudnia

Wystarczy raz zarejestrować się na stronie Zarejestruj się a linki do poszczególnych sesji zostaną wysłane do Państwa automatycznie przed każdą z nich. W przypadku o nieotrzymania linka do spotkania, zalecamy zweryfikować, czy mail nie trafił do skrzynki spam. Warto się zarejestrować nawet jeśli nie będą mogli Państwo wziąć udziału w którejś sesji na żywo – wszystkie spotkania są nagrywane i zostaną udostępnione zarejestrowanym osobom.