W imieniu naszego Partnera, firmy Blackboard, serdecznie zapraszamy na międzynarodową konferencję poświęconą najlepszym innowacjom w dydaktyce Blackboard Teaching & Learning Conference EUROPE 2020 (TLC). Wydarzenie odbędzie się w dniach 18-20 maja 2020 roku w Grand Hotel Krasnapolsky w Amsterdamie.

Na TLC EUROPE spotykają się eksperci Blackboard, specjaliści IT, liderzy uczelni oraz dydaktycy, by podjąć wspólną dyskusję nad najnowszymi trendami i najlepszymi praktykami w zakresie technologii edukacyjnych. Zeszłe edycje konferencji gromadziły ponad 300 uczestników z więcej niż 100 instytucji z 20 krajów.

Kluczowym tematem dyskusji będzie wspieranie studentów w nauce – jak poprawić doświadczenia studentów, jak podnosić ich wyniki w uczeniu się czy jak wzbogacać proces nauczania to tylko parę z omawianych zagadnień. Istotną kwestią będzie również analityka danych i wykorzystanie płynących z niej informacji do rozwoju uczelni.

Podczas konferencji będą mieli Państwo możliwość poznać historie sukcesu z innych uczelni, omówić strategie edukacyjne, wymienić się wiedzą i doświadczeniami, a także uczestniczyć w prezentacjach wyselekcjonowanych rozwiązań, praktycznych ćwiczeniach i networkingu.

TLC EUROPE 2020 to także doskonała okazja do prezentacji i promocji swojej uczelni w międzynarodowym gronie. Do 28 lutego br. trwa przyjmowanie zgłoszeń wystąpień mieszczących się w obrębie następujących zagadnień:

  • Students, Data And Machines
  • Using Data And Analytics To Drive Learner Success
  • Enhancing The Teaching And Learning Journey
  • Optimising The Learner Experience
  • Implementing Innovation And Change
  • Fostering Inclusive Education And Accessibility

Warto skorzystać z możliwości zaprezentowania się jako lider w edukacji oraz podzielenia się własną wiedzą ekspercką wśród innych reprezentantów uczelni.

Ponadto konferencję poprzedzą praktyczne warsztaty, które odbędą się 18 maja 2020, na dzień przed właściwymi obradami. W tym roku Blackboard zaplanował cztery warsztaty:

  • Learning & Reporting with Ultra: Mapping course content and student performance to learning outcomes
  • Data, Strategy, Action! Tools and Techniques for Paving Your Road to Inclusion
  • Designing and facilitating online professional development for academics
  • From Information to Impact: How can you make Data work for your institution

Liczba miejsc na warsztatach jest ograniczona, o uczestnictwie decyduje kolejność zgłoszeń.

Udział w Blackboard TLC EUROPE jest płatny; do 16 marca 2020 obowiązują niższe ceny. Wszystkie informacje dostępne są na stronie bbtlceurope.com.

Serdecznie zachęcamy do udziału w konferencji!