Serdecznie zachęcamy do udziału w nowym, bezpłatnym szkoleniu online #AcademiaEducloud – Zacznij dzień od PCG Dziekanat, które odbędzie się 29 stycznia 2020.

Szkolenie zostanie poświęcone systemowi obsługi studiów PCG Dziekanat. Jest to flagowy produkt ekosystemu nowoczesnych rozwiązań IT dla uczelni Educloud, wyróżniający się nowym, responsywnym interfejsem webowym dla studenta i dydaktyka.

Tematem szkolenia będzie realizacja procesu obiegu pracy dyplomowej na uczelni za pomocą PCG Dziekanat. W ramach szkolenia, które poprowadzi jeden z naszych ekspertów, będą mogli Państwo w praktyce sprawdzić, jak działa system PCG Dziekanat.

Na przykładzie konkretnych działań w systemie zostanie zaprezentowane jak uzupełniać i modyfikować dane w pracy dyplomowej przez studenta (np. dane promotora), jakie opcje są dostępne dla promotora pracy, a jakie dla recenzenta oraz co zrobić, by otrzymywać powiadomienia na każdym etapie statusu pracy. Zostanie również omówiony system antyplagiatowy.

Szkolenie rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa ok. godziny. Udział jest nieodpłatny. Szkolenie odbędzie się online przy użyciu platformy Blackboard Collaborate – do korzystania z niej wystarczy przeglądarka internetowa.

Aby dołączyć do szkolenia, w danym dniu wystarczy otworzyć w przeglądarce następujący link: https://link.do/vE0nb, wpisać swoje imię i nazwisko oraz kliknąć „Dołącz do sesji”. Zachęcamy do śledzenia wydarzenia na naszym fanpage’u na Facebooku.

Nagranie ze szkolenia wraz z materiałami przygotowanymi dla uczestników udostępnimy dla wszystkich zainteresowanych do samodzielnego korzystania poprzez platformę Blackboard Learn.

Aby uzyskać dostęp do platformy edukacji użytkowników PCG Academia, prosimy o wysłanie Państwa imienia, nazwiska, adresu mailowego i nazwy uczelni na adres info@pcgacademia.pl.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą zgłosić potrzebę innych szkoleń, prosimy o kontakt e-mailem na adres info@pcgacademia.pl.