PCG Academia wraz z partnerami Blackboard i Inspera maja zaszczyt zaprosić Państwo na webinar pt. „Nauczanie i egzaminowanie na odległość z wykorzystaniem technologii Blackborad i Inspera”, podczas którego pragniemy przybliżyć Państwu narzędzia cyfrowe do prowadzenia zajęć dydaktycznych i egzaminowania studentów oraz opowiemy krok po kroku o możliwościach finansowania tychże rozwiązań z programu POWER 3.5 Uczelnia dostępna. Nasza inicjatywa ma bezpośredni związek z zaistniałą sytuacją epidemiologiczną w Polsce oraz stanowi odpowiedź na wyzwanie przed jakimi stanęły wszystkie uczelnie i studenci w naszym kraju.

Webinar odbędzie się w najbliższy czwartek, tj 23 kwietnia o godzinie 11:00.

Zarejestruj się na webinar

Zgodnie z najnowszymi rekomendacjami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego zajęcia i egzaminy w polskich uczelniach będą realizowane w formule zdalnej, co najmniej do końca bieżącego roku akademickiego.

Pojawia się zatem pytanie jak w krótkim czasie zorganizować i przeprowadzić zdalne nauczanie oraz zdalne egzaminowanie dla wielu tysięcy studentów zapewniając przy tym bezpieczeństwo, skalowalność i niezawodność wykorzystywanych narzędzi?

Na to i inne pytania odpowiedzą eksperci PCG Academia – Magda Sochacka, Anna Warda-Ritzen i Adrian Wyszyński podczas 60-minutowego webinarium.

Zarejestruj się na webinar

Podczas webinarium dowiecie się Państwo:

  • Jakie narzędzia cyfrowe są dostępne dla prowadzenia dydaktyki i egzaminowania na odległość
  • Jak wygląda program pilotażowy współtworzony z naszymi parterami firmą Blackboard i Inspera, dostosowany do potrzeb i możliwości polskich uczelni.
  • Jakie są możliwości finansowania obu projektów pilotażowych z programu 3.5 Uczelnia dostępna
  • Możliwość zadania pytań i wymiany poglądów z ekspertami PCG