Zgodnie z najnowszymi rekomendacjami Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego egzaminy w letniej sesji egzaminacyjnej będą prowadzone zdalnie. Pojawia się zatem pytanie jak w krótkim czasie zorganizować i przeprowadzić zdalne egzaminy dla wielu tysięcy studentów zapewniając przy tym bezpieczeństwo, skalowalność i niezawodność wykorzystywanego narzędzia?

Z odpowiedzią na to i inne pytania zmierzą się producenci pierwszego w Polsce systemu do elektronicznego egzaminowania systemu INSPERA. Podczas webinarium zaplanowanego na najbliższy piątek, 3-go kwietnia o godzinie 12:00 eksperci firmy INSPERA opowiedzą o:

  • Doświadczeniach europejskich uczelni w odpowiadaniu na kryzys związany z koronawirusem
  • Procesie prowadzenia egzaminów na odległość przy pomocy systemu INSPERA
  • Odpowiemy też na wszystkie pytania

 

Webinarium będzie prowadzone w języku angielskim. Aby wziąć udział wystarczy zarejestrować swoje uczestnictwo za pośrednictwem strony internetowej:

Zarejestruj się na webinar Inspery

Osoby zainteresowane systemem elektronicznego egzaminowania studentów INSPERA zachęcamy również do uczestnictwa w Akademii Innowacji dla Uczelni, konferencji online, podczas której zaprezentujemy system i opowiemy o warunkach Programu Pilotażowego przygotowanego specjalnie dla polskich uczelni. W AI2020 udział wezmą przedstawiciele Akademii Leona Koźmińskiego, która jako pierwsza wdrożyła i aktywnie wykorzystuje system INSPERA do elektronicznego egzaminowania tysięcy swoich studentów. Szczegóły wydarzenia i rejestracja na:

 Zarejestruj się na Akademię Innowacji dla Uczelni

 

Zapraszamy do kontaktu:

Magda Sochacka
Dyrektor ds. Współpracy z Partnerami Biznesowymi
PCG Academia, wyłączny dystrybutor Blackboard dla szkolnictwa wyższego w Polsce
e-mail: magda.sochacka@pcgacademia.pl
tel: 502-044-265