Z wielką radością pragniemy poinformować, że PCG Academia zdobyła Nagrodę 2020 The Best Event w kategorii Conference za Konferencję LUMEN 2020! Zobaczcie zdobytą przez nas statuetkę.

Ponadto uzyskaliśmy również dwie nominacje: do Nagrody The Best Event of The Year 2020 oraz do Nagrody 2020 The Best Event w kategorii Beautiful and Awesome Interface.

Zwycięzców ogłoszono podczas międzynarodowej gali 2020 Events Reviews & 2021 Technology Forecast, która odbyła się 29 stycznia 2021 r. Obejrzyjcie moment ogłoszenia wyników:

Nagrody przyznała MEETING15 – popularna platforma do organizacji wirtualnych wydarzeń. W samym tylko 2020 roku MEETING15 obsłużyła ponad 350 eventów, w których udział wzięło ponad 70 tys. uczestników. Do każdej z nagród nominowanych było tylko 5 najlepszych wydarzeń zrealizowanych w 2020 roku. Najlepszych z najlepszych wyłoniła w drodze głosowania społeczność użytkowników platformy.

Nagrodę za najlepszą konferencję 2020 roku uzyskaliśmy za VI Konferencję Liderzy Zarządzania Uczelnią LUMEN 2020, która odbyła się w dniach 24-25 listopada 2020 r. Po raz pierwszy organizowaliśmy Konferencję LUMEN hybrydowo: obrady transmitowaliśmy online ze studia telewizyjnego, a uczestnicy partycypowali zdalnie. W ramach Konferencji LUMEN 2020 odbyło się 10 merytorycznych paneli z udziałem 45 ekspertów z Polski i zagranicy. W Konferencji wzięła udział rekordowa liczba ponad 1000 uczestników.

Pełne nagrania z paneli dyskusyjnych są opublikowane na kanale YouTube PCG Academia, dostępne są również relacje z paneli na naszym blogu. Zapraszamy także do oglądania galerii zdjęć z Konferencji w podsumowaniu wydarzenia.

Jak podano na gali, PCG Academia jest zdobywcą pierwszej wirtualnej statuetki na świecie. Konferencję LUMEN opisano jako bardzo ważne wydarzenie, dotyczące aktualnej tematyki oraz pełne wiedzy potrzebnej na rynku edukacyjnym.

Jesteśmy niezwykle dumni z przyznanej nam nagrody i uzyskanych nominacji. Zdobyte wyróżnienia udowadniają, że Konferencja LUMEN jest wydarzeniem najwyższej jakości. Poprzeczka dla przyszłej edycji Lumenów została postawiona bardzo wysoko, ale dla Państwa zamierzamy jej sprostać!