W dniu 18 grudnia 2019 roku odbędzie się ostatnie szkolenie z cyklu „Poznaj 10-kę o 10-ej!”, na które serdecznie zapraszamy.

Tym razem eksperci PCG Academia pokażą inicjalizację procesu obiegu pracy dyplomowej, w tym wybór promotora i tematu pracy dyplomowej.

Treść szkolenia została przygotowana na podstawie doświadczeń i zapytań użytkowników systemu uzyskanych przez zespół PCG Academia. W ramach szkolenia przekazane zostaną praktyczne informacje, które realnie przydadzą się w codziennej pracy na uczelni.

Szkolenie dedykowane jest głównie do użytkowników systemu Uczelnia 10, ale skorzystać z niego mogą wszyscy zainteresowani. Zachęcamy do udziału!

Szkolenie rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa ok. godziny. Udział jest nieodpłatny. Szkolenie odbędzie się online przy użyciu platformy Blackboard Collaborate – do korzystania z niej wystarczy przeglądarka internetowa.

Aby dołączyć do szkolenia, w danym dniu wystarczy otworzyć w przeglądarce następujący link: Poznaj 10-kę o 10-ej!, wpisać swoje imię i nazwisko oraz kliknąć „Dołącz do sesji”.

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą zgłosić potrzebę innych szkoleń, prosimy o kontakt e-mailem na adres info@pcgacademia.pl.