WEBCON BPS, wiodąca platforma do cyfryzacji i automatyzacji procesów, wkrótce otrzyma nową aktualizację. Kolejna wersja WEBCON BPS 2023 R3 przyniesie nowe funkcjonalności i dalsze usprawnienia, które pozwolą jeszcze lepiej i łatwiej optymalizować procesy.  

Co nowego czeka na Was w już trzeciej w tym roku aktualizacji platformy? Zobaczcie sami na webinarze premierowym wersji R3! Webinar „WEBCON BPS 2023 R3: Co nowego?” odbędzie się 12 grudnia o godzinie 15:00. 

Podczas webinaru Grzegorz Straś, ekspert WEBCON, przybliży zmiany i najnowsze funkcjonalności, które pojawią się na platformie WEBCON BPS 2023 w wersji R3. Dowiecie się, jak nowe funkcje działają w praktyce i jak wykorzystać je w budowaniu aplikacji biznesowych. Ekspert przedstawi również, jak przebiega ich konfiguracja oraz odpowie na Wasze pytania. 

Serdecznie zapraszamy do rejestracji! 

ZAREJESTRUJ SIĘ

Platformę WEBCON BPS z powodzeniem wykorzystuje już kilkanaście uczelni w Polsce. PCG Academia – Partner Premium firmy WEBCON – dostarcza licencje, doradztwo i usługi wdrożeniowo-utrzymaniowe platformy WEBCON BPS dla uczelni. WEBCON BPS uczelnie mogą wdrożyć jako system klasy EZD w rozumieniu aktualnie wprowadzanych przepisów w zakresie odejścia od papieru w instytucjach administracji publicznej do 2026 roku. 

Więcej o WEBCON BPS

ZOBACZ WIDEO PREZENTACJĘ WEBCON BPS