Firma WEBCON, dla której PCG Academia jest Partnerem Premium, ponownie została liderem wśród polskich dostawców systemów zarządzania procesami i elektronicznym obiegiem dokumentów według raportu Computerworld TOP200 2023. 

Computerworld TOP200 od trzech dekad obserwuje rodzimą branżę IT, stanowiąc rzetelne źródło informacji dla podejmowania strategicznych decyzji przez organizacje, które planują inwestycje w IT. Tegoroczne wydanie raportu podsumowuje 2022 rok, wskazując najnowsze trendy, liderów i zmiany na rynku. 

WEBCON, największy polski producent platformy low-code do digitalizacji i automatyzacji procesów, pojawia się w raporcie co roku. W tej edycji po raz kolejny firma została ogłoszona polskim numerem 1 w obszarze ECM – systemów zarządzania procesami i elektronicznym obiegiem dokumentów. 

„Jesteśmy najważniejszym graczem rynku low-code w Polsce, gdzie stale rozszerzamy nasz kanał partnerski. (…) Coraz częściej stajemy się również platformą pierwszego wyboru dla firm globalnych, które opierają na WEBCON BPS strategie digitalizacji procesów biznesowych w całej organizacji. To cieszy, ponieważ jako polski dostawca możemy dziś bez kompleksów konkurować z największymi graczami na świecie (…). To pokazuje, że mamy w Polsce świetnych specjalistów i jesteśmy dumni, że udało nam się wspólnie stworzyć tak wyjątkowy produkt” – mówił Łukasz Wróbel, Wiceprezes oraz Chief Business Development Officer WEBCON w wywiadzie opublikowanym na łamach raportu. 

Wywiad zatytułowany Henry Ford pokochałby low-code dostępny jest także online na stronie Computerworld. Serdecznie zachęcamy do lektury – dowiecie się, dlaczego instytucje na całym świecie wybierają podejście platformowe w swojej strategii cyfryzacji. 

“Odkąd w 2021 roku rozpoczęliśmy naszą współpracę z firmą WEBCON zrealizowaliśmy już 15 dużych wdrożeń tej platformy na polskim rynku edukacyjnym, a w przygotowaniu jest drugie tyle. Tym samym WEBCON stał się najszybciej rozwijającą linią biznesową w portfolio PCG. Jako osoba odpowiedzialna za rozwój naszej firmy życzyłbym sobie, aby współpraca ze wszystkimi naszymi partnerami skutkowała tak dobrymi rezultatami i przebiegała w tak wspaniałej atmosferze jak nasze partnerstwo z WEBCON-em.” 

PCG Academia jest Partnerem Premium firmy WEBCON dedykowanym do współpracy z instytucjami z sektora publicznego. Nasz zespół zrealizował szereg projektów wdrożeniowych i integracyjnych platformy WEBCON BPS dla uczelni różnego typu i rozmiaru – od małych szkół prywatnych, artystycznych, wojskowych po duże politechniki i uniwersytety. 

ZOBACZ WIDEO PREZENTACJĘ WEBCON BPS