Mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w 2-dniowym seminarium poświęconym prezentacji najlepszych praktyk w zakresie elektronicznego egzaminowania studentów.

Proponowane wydarzenie jest doskonałą okazją do:

  • poznania i wymiany doświadczeń w zakresie elektronicznego egzaminowania studentów z przedstawicielami blisko 100 uczelni z całej Europy;
  • poznania rzeczywistych zastosowań elektronicznego egzaminowania studentów z wykorzystaniem systemu Inspera e-Assessment na University of Oslo;
  • omówienia rozwiązań i warunków wdrożenia systemu na uczelni bezpośrednio z przedstawicielami firmy Inspera.

 

Seminarium odbędzie się w dniach 21-22 września na terenie kampusu University of Oslo w Norwegii. Organizatorami seminarium są norweska firma INSPERA, lider w branży elektronicznego egzaminowania uczniów i studentów oraz PCG Academia, wyłączny dystrybutor oprogramowania INSPERA w Polsce.

Udział w seminarium oraz w wieczornym wydarzeniu integracyjnym jest bezpłatny. Po stronie zainteresowanych uczelni leży pokrycie kosztów podróży i zakwaterowania. Zgłoszenia udziału przyjmowane są do dnia 16 września poprzez formularz.

Oferujemy wsparcie organizacyjne i koordynację wspólnego wyjazdu.

Tych z Państwa, którzy niestety nie będą mogli wziąć udziału w wydarzeniu zapraszamy do obejrzenia prezentacji systemu Inspera. Zainteresowanych prosimy o kontakt.

Pracownicy Biura PCG Academia są do Państwa dyspozycji pod numerem telefonu: (17) 777 37 77 lub adresem e-mail info@pcgacademia.pl.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału!

Zespół PCG Academia

List zapraszający na seminarium dot. elektronicznego egzaminowania w systemie Inspera.
Studium przypadku: elektroniczne egzaminowanie studentów w systemie Inspera na Akademii Leona Koźmińskiego.