PCG Academia organizuje cykl bezpłatnych szkoleń online „Poznaj 10-kę o 10-ej!”, do uczestnictwa w których serdecznie Państwa zapraszamy. Podczas szkoleń w praktyce i na konkretnych przykładach pokazujemy, jak w systemie Uczelnia 10 realizować procesy związane z działalnością uczelni.

W odpowiedzi na istniejące zapotrzebowanie zaktualizowaliśmy program szkoleń, tak by najlepiej odpowiadał realnym zapytaniom użytkowników systemu. Zmiana powodowana jest także tym, że chcemy, aby każdy z uczestników wyniósł ze szkoleń informacje, które realnie przydadzą mu się w codziennej pracy na uczelni.

Treść szkoleń powstała na bazie doświadczeń i zapytań użytkowników systemu zebranych przez zespół serwisowy PCG Academia. Szkolenia zostały opracowane z myślą o użytkownikach Uczelni 10, ale adresujemy je do wszystkich osób zainteresowanych efektywnym przebiegiem procesów na uczelni.

Terminy i tematy poszczególnych szkoleń prezentują się następująco:

TerminTytuł
28.08.2019 Nowa Wirtualna Uczelnia – perspektywa studenta i pracownika dydaktycznego
25.09.2019 Katalog standardowych dokumentów studenta – proces tworzenia, edycji, archiwizacji
30.10.2019 Proces przydzielania, rozliczania i analizy stypendiów
27.11.2019 Organizacja i zarządzanie elastycznym systemem studiowania – przedmioty wybieralne, wybór terminów i grup
18.12.2019 Inicjacja procesu obiegu pracy dyplomowej – wybór promotora i tematu pracy dyplomowej

 

Szkolenia odbędą się online na platformie Blackboard Collaborate – do korzystania z niej wystarczy przeglądarka internetowa, bez konieczności instalacji oprogramowania.

Aby dołączyć do wybranego szkolenia, w danym dniu wystarczy otworzyć w przeglądarce następujący link: Poznaj 10-kę o 10-ej!, wpisać swoje imię i nazwisko oraz kliknąć „Dołącz do sesji”.

Każde ze szkoleń rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa ok. jednej godziny. Udział w szkoleniach jest nieodpłatny. Serdecznie zapraszamy!

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą zgłosić potrzebę innych szkoleń, prosimy o kontakt e-mailem na adres info@pcgacademia.pl.