Po siedmiu latach prowadzenia działalności w biurze zlokalizowanym w specjalnej strefie ekonomicznej w Jasionce, przenosimy się do nowej przestrzeni biurowej – Pobitno Office, zlokalizowanej w centrum Rzeszowa. 

Nadrzędnym celem przeprowadzki jest chęć zapewnienia pracownikom PCG Academia najlepszych możliwych warunków pracy. Nasze nowe biuro wyposażone jest między innymi w otwartą przestrzeń co-workingową, różnej wielkości sale konferencyjne, studio nagrań dostoswane do realizacji webinariów i wiele innych udogodnień.  

Pobitno Office to nowoczesny, 5-kondygnacyjny biurowiec klasy A. Budynek jest zlokalizowany w ścisłym centrum biznesowym Rzeszowa, blisko międzynarodowego portu lotniczego w Jasionce (11 km), autostrady A4 (6 km) w kierunku zachodnim do Krakowa, Katowic i Wrocławia oraz wschodnim do Lwowa.  

Z formalnego punktu widzenia zmienia się adres, pod którym zarejestrowana jest nasza spółka, a tym samym zmienia się nasz adres korespondencyjny, który od 1 sierpnia 2022 roku brzmi:  

PCG Academia sp. z o.o. 

Jana Twardowskiego 3,

35-302 Rzeszów 

Serdecznie zapraszamy wszystkich naszych klientów i partnerów biznesowych do odwiedzenia nas w biurze PCG Academia w Rzeszowie.  

Jednocześnie informujemy, że warszawskie biuro PCG Academia funkcjonuje pod niezmienionym adresem, w kamienicy przy ul. Pięknej 19 (tzw. „Mała Pasta”), położonej w pobliżu Placu Konstytucji i Ambasady Stanów Zjednoczonych.