W najbliższą sobotę, 13 kwietnia, w Rzeszowie odbędą się targi pracy Kariera IT, organizowane z myślą o specjalistów ds. IT – programistów, testerów, administratorów. W targach wezmą udział firmy informatyczne, w tym PCG Academia.

W ramach targów zaprezentujemy możliwości rozwoju kariery w naszej firmie. Dzięki pracy w PCG Academia zyskacie możliwość współpracy w międzynarodowym środowisku. Jesteśmy integralną częścią amerykańskiej firmy konsultingowej Public Consulting Group. Realizujemy projekty dla klientów z zagranicy, np. z USA i Papui Nowej-Gwinei.

Nasze projekty obejmują rozwiązania technologiczne dedykowane szkołom wyższym, w tym  narzędzia usprawniające zarządzanie uczelnią, system rekrutacji online oraz system obsługi studiów.

Z rozwiązań PCG Academia skorzystało wiele uznanych polskich uczelni, m.in. Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Uniwersytet Warmińsko-Mazurski, Uniwersytet Rzeszowski czy Akademia Leona Koźmińskiego, a także uczelnie zagraniczne i rząd Papui Nowej-Gwinei.

Nasz zespół składa się z ponad 100 osób pracujących w głównej siedzibie w Jasionce pod Rzeszowem oraz w biurach w Warszawie i Łodzi. W związku z dynamicznym rozwojem firmy i pozyskiwaniem nowych klientów poszukujemy osób, które do nas dołączą.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowiska: IT Implementation specialist, IT Project Manager, Lead QA Analyst, Młodszy Specjalista ds. zapewnienia jakości, Programista, Administrator IT Specjalista ds. serwisu oraz Specjalista ds. wdrożeń.

Opisy wszystkich stanowisk znajdziecie na naszej stronie w sekcji Kariera.

Możemy zaoferować Ci stabilne zatrudnienie, elastyczny czas pracy oraz szerokie możliwości rozwoju poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne, dofinansowania do kursów i studiów oraz mentoring – członkowie naszego zespołu z przyjemnością podzielą się wiedzą i doświadczeniem. Nie do przecenienia jest też przyjazna atmosfera gwarantowana przez zgrany i zaangażowany zespół.

Z chęcią zaprezentujemy Ci, jak wygląda praca w PCG Academia. Mamy nadzieję, że spotkamy się na targach Kariera IT już 13 kwietnia!

Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Więcej informacji oraz formularz rejestracyjny znajdziesz na stronie: www.careercon.pl/konferencja/kariera-it-rzeszow-13-04-2019