Serdecznie zapraszamy do bezpłatnego udziału w targach pracy Kariera IT. Wydarzenie odbędzie się w formule online już w najbliższą środę 30 września.

PCG Academia jest jednym z sponsorów i partnerów Targów Kariera IT. W wirtualnej przestrzeni targów organizujemy własne stoisko, na którym uczestnicy będą mogli poznać możliwości rozwoju własnej kariery w naszej firmie.

W czasie targów przedstawimy specyfikę pracy w PCG Academia oraz zaprezentujemy aktualne oferty zatrudnienia, w tym oferty pracy zdalnej. Podstawowe informacje o pracy w PCG Academia prezentujemy w zakładce Kariera.

Podczas targów będzie można także bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami firm, skonsultować swoje CV oraz wysłuchać branżowych wykładów. W sali prelekcyjnej wystąpi również i przedstawiciel PCG Academia: Tomasz Buczak, Chief Technology Officer, przybliży słuchaczom temat technologii edukacyjnych w prelekcji pt. „Czym jest EdTech i dlaczego to jeden z najszybciej rozwijających się obszarów IT w Polsce i na świecie?”.

Tomasz Buczak w PCG Academia odpowiada za EDUCLOUD, kompletne ekosystem nowoczesnych narzędzi IT do nauki zdalnej i zarządzania dydaktyką na uczelni. Wcześniej zdobywał doświadczenie m.in. w międzynarodowej korporacji specjalizującej się w budowie rozwiązań informatycznych dla sektora finansowego, był współodpowiedzialny za strategię rozwoju produktów bankowych oraz pełnił funkcję szefa działu R&D, gdzie odpowiadał za tworzenie startupów.

Dlaczego warto zainteresować się EdTech i czy jest to przyszłościowy kierunek kariery w IT? Odwiedź nas na targach i przekonaj się sam! Targi Kariera IT to wygodny i bezpieczny sposób szukania pracodawców oraz poznania najnowszych trendów w branży. Udział w wydarzeniu jest całkowicie online i bezpłatny.

Targi rozpoczynają się o godz. 14:00 w środę 30 września 2020 r. Agenda oraz formularz rejestracyjny dostępne są na stronie https://careercon.pl/konferencja/kariera-it-30-09-2020.

Po rejestracji otrzymają Państwo zaproszenie mailowe do udziału od AVATARLAND. W mailu znajdą Państwo link do pobrania aplikacji, za pomocą której odbędzie się wydarzenie. Poprzez aplikację uzyskają Państwo dostęp do wirtualnego miasteczka konferencyjnego, po którym dzięki cyfrowemu awatarowi będą Państwo mogli poruszać się jak po realnych targach.