Z wielką przyjemnością zapraszamy Państwa na pierwszy webinar organizowany wspólnie przez PCG Academia oraz firmę WEBCON. Wydarzenie zatytułowane „Metodyczne podejście do usprawnienia i automatyzacji procesów z wykorzystaniem platformy WEBCON BPS – studium przypadku Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie” odbędzie się już 4 marca o godz. 13:00.

Webinar poświęcimy digitalizacji i optymalizacji procesów realizowanych na uczelniach. Jak wynika z ankiety przeprowadzonej ostatnio na zlecenie KRASP, blisko 50% przebadanych uczelni wyraża chęć zakupu systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów. Dlatego wychodząc naprzeciw potrzebom uczelni PCG Academia zawarła umowę partnerską z WEBCON, dostawcą wiodącej platformy low-code do automatyzacji procesów i elektronicznego obiegu dokumentów.

Na webinarze w oparciu o studium przypadku Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie –  uczelni będącej jednym z liderów automatyzacji i digitalizacji procesów z wykorzystaniem platformy WEBCON BPS – opowiemy:

  • jak skutecznie zinwentaryzować i ocenić efektywność procesów realizowanych na uczelni,
  • gdzie szukać obszarów do optymalizacji procesów oraz jakie korzyści można dzięki niej osiągnąć,
  • oraz jak przebiega digitalizacja i automatyzacja procesów z wykorzystaniem platformy WEBCON BPS.

W ramach dyskusji przedstawiciele Uniwersytetu Pedagogicznego – pani Edyta Kowalik Kierownik Sekcji ds. Zarządzania Procesowego i Wdrożeń oraz pan Rafał Kowalewski, Kierownik Działu Obsługi Informatycznej – przedstawią wzorcowe podejście do identyfikacji i analizy procesów występujących na uczelni, a następnie do ich usprawnienia i digitalizacji.

W roli panelistów wystąpią również Jakub Romankiewicz, Partner Account Manager z WEBCON, oraz Wacław Filak, Business Line Director z PCG Academia. Webinarium poprowadzi Łukasz Nowak, Wiceprezes PCG Academia.

W drugiej części spotkania eksperci zaprezentują, jak łatwo i szybko modelować procesy i aplikacje z wykorzystaniem technologii InstantChange™. Dzięki specjalnemu kreatorowi projektowanie nowych obiegów nie wymaga narzędzi programistycznych i staje się dostępne dla każdego.

Ponadto na wszystkich uczestników webinaru czeka wyjątkowa okazja – podczas spotkania wybierzemy losowo trzy uczelnie, dla których przeprowadzimy bezpłatną analizę wybranego procesu wraz z jego prezentacją w oparciu o platformę WEBCON BPS.

Rejestracja na wydarzenie jest bezpłatna. Do zobaczenia na webinarze – serdecznie zapraszamy!

Zapisz się na webinar