Metodyczne podejście do usprawnienia i automatyzacji procesów z wykorzystaniem platformy WEBCON BPS - studium przypadku Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie

 • Partnerzy
  • Data: 04.03.2021
  • Godzina: 13:00 - 14:00
  • Łukasz Nowak
  • Edyta Kowalik
  • Rafał Kowalewski
  • Łukasz Semeniuk
  • Wacław Filak
  To wydarzenie już się odbyło

  Nie brałeś udziału? Nic straconego! Obejrzyj relację z webinaru.

  Dlaczego warto wziąć udział

  Jak wynika z ankiety, zrealizowanej ostatnio na zlecenie KRASP,  blisko 50% przebadanych uczelni wyraża chęć zakupu systemu do Elektronicznego Obiegu Dokumentów. Dlaczego? Ponieważ w obliczu pandemii oraz postępującej digitalizacji sektora edukacyjnego, systemy klasy EOD stały się niezbędnym narzędziem współpracy pomiędzy uczelnią, a jej kluczowymi interesariuszami – studentami i pracownikami.

  Wychodząc naprzeciw potrzebom uczelni PCG Academia, wraz ze swoim partnerem produktowym – firmą WEBCON, zapraszają do udziału w webinarium: Metodyczne podejście do usprawnienia i automatyzacji procesów z wykorzystaniem platformy WEBCON BPS – studium przypadku Uniwersytetu Pedagogicznego im. KEN w Krakowie.

  Podczas webinaru opowiemy:

  • Jak skutecznie zinwentaryzować i ocenić efektywność procesów realizowanych na uczelni?
  • Gdzie szukać obszarów do optymalizacji procesów oraz jakie korzyści można dzięki niej osiągnąć?
  • Jak przebiega digitalizacja i automatyzacja procesów z wykorzystaniem platformy WEBCON BPS?

  W drugiej części spotkania zaprezentujemy jak modelować procesy i aplikacje z wykorzystaniem technologii InstantChange TM. Dzięki specjalnemu kreatorowi, nowe obiegi, powstają bez użycia narzędzi programistycznych, co sprawia, że ich projektowanie staje się dostępne dla każdego.

  Podczas webinarium wybierzemy losowo trzy uczelnie, dla których przeprowadzimy bezpłatną analizę wybranego procesu wraz z jego prezentacją w oparciu o platformę WEBCON BPS.

  Partnerstwo PCG Academia i WEBCON

  PCG Academia jest autoryzowanym partnerem firmy WEBCON, wiodącego dostawcy platformy low-code do automatyzacji procesów biznesowych i elektronicznego obiegu dokumentów. W ramach partnerstwa, PCG Academia odpowiada za dystrybucję i dostarczanie systemu WEBCON BPS do szkół wyższych w Polsce i za granicą. Wykorzystując WEBCON BPS można w łatwy sposób, bez angażowania zasobów programistycznych, zdefiniować dowolny obieg dokumentu studenckiego (wniosek, decyzja, podania) jak i kancelaryjnego (instrukcja, umowa, faktura). Co ważne, za pomocą platformy WEBCON BPS można obsłużyć praktycznie dowolny scenariusz (proces), a stworzone w tym celu aplikacje są, z jednej strony idealnie dopasowane do potrzeb i wymagań, a z drugiej – wysoce ustandaryzowane, łatwe w utrzymaniu, rozwoju i modyfikacji.

  Eksperci:

  • Łukasz Nowak

   Wiceprezes Zarządu PCG Academia. Posiada blisko 15 lat doświadczenia w dostarczaniu usług IT dla sektora publicznego. Z firmą Public Consulting Group związany od 2008 roku.  Koordynował i uczestniczył w licznych projektach doradczych, szkoleniowych i informatycznych realizowanych na zlecenie samorządów i instytucji z sektora edukacji w Polsce i w USA.

  • Edyta Kowalik

   Kierownik Sekcji ds. Zarządzania Procesowego i Wdrożeń, Uniwersytet Pedagogiczny w Krakowie. Od 12 lat pracuje na stanowiskach kierowniczych w Uniwersytecie Pedagogicznym prowadząc wdrożenia systemów wspomagający obsługę procesów dydaktycznych. Od kilkunastu lat związana z branżą edukacyjną w sektorze publicznym oraz prywatnym.

  • Rafał Kowalewski

   Przez cztery lata kierował Centrum Obsługi Informatycznej na Uniwersytecie Pedagogicznym, wcześniej przez 20 lat wdrażał rozwiązania informatyczne pracując m.in. w firmach Asseco oraz Comarch. W Uniwersytecie Pedagogicznym wdrożył między innymi platformy WEBCON BPS, Microsoft Sharepoint, Office 365.

  • Łukasz Semeniuk

   Ekspert od 13 lat związany z branżą IT. Obecnie, Dyrektor Handlowy w WEBCON, firmie dostarczającej oprogramowanie klasy low-code/BPM do digitalizacji i zarządzania procesami biznesowymi. Związany z firmą od 7 lat, zajmuje się doradztwem i sprzedażą platformy do tworzenia elektronicznych obiegów dokumentów i aplikacji biznesowych, WEBCON BPS. Pomaga efektywnie realizować strategię cyfrowej transformacji takim liderom rynku, jak CEDC, Societe Generale, Cersanit czy Energa. Wcześniej odpowiedzialny za wprowadzanie na rynek i konsulting w zakresie systemów ERP i Retail. Swoją wiedzą i praktycznym doświadczeniem dzielił się również jako wykładowca-trener, prowadząc wykłady i ćwiczenia z zakresu systemów ERP.

  • Wacław Filak

   Business Line Director, PCG Academia. Posiada ponad 15 lat doświadczenia we wdrażaniu zintegrowanych systemów informatycznych dla sektora szkolnictwa wyższego jak i komercyjnego. W PCG Academia odpowiada za wdrażanie rozwiązań optymalizujących procesy biznesowe oraz elektroniczny obieg dokumentów.

  Kontakt

  zapisz się