W imieniu firmy Blackboard, partnera PCG Academia, mamy przyjemność zaprosić Państwa do udziału w bezpłatnej konferencji dotyczącej kształcenia z wykorzystaniem najnowocześniejszych rozwiązań z sektora Ed Tech.

Konferencja odbędzie się w dniach 25 – 27 maja w godzinach 9.00 – 13.00 (BST),  10:00 – 14:00 (CEST) jako cykl spotkań wirtualnych. Podczas nich, przedstawiciele uczelni z Europy podzielą się swoimi doświadczeniami z wykorzystania nowoczesnych narzędzi w nauczaniu zdalnym w dobie pandemii i wypracowanymi dobrymi praktykami. Konferencja będzie prowadzona w języku angielskim.

W programie pojawi się między innymi Richard Walker z Uniwersytetu w Yorku, który opowie o zmianach metodycznych wprowadzonych z wykorzystaniem narzędzia do współpracy zdalnej w reakcji na pandemię. Kate Molloy i Jane Ennis opowiedzą o wprowadzaniu zasad projektowania uniwersalnego i zwiększaniu dostępności treści w nauczaniu na NUI Galway. Przedstawiciele Uniwersytetu w Derby, Claire Gardener i Charlie Foster Phillips, zaprezentują wdrożony na uczelni projekt wirtualnego wprowadzenia studentów pierwszorocznych w bramy uczelni.

Program obejmuje także panel dyskusyjny na temat wykorzystania danych i analityki w nauczaniu do wspierania osiągania przez studentów zamierzonych efektów kształcenia. Kolejna sesja panelowa dotyczyć będzie doświadczeń i najlepszych praktyk w zakresie zdalnego egzaminowania.

Wystąpienie specjalne będzie miała Helen Sharman – pierwsza brytyjska astronautka, która spędziła osiem dni na stacji kosmicznej Mir.

Szczegółowy program konferencji dostępny jest na stronie TLC Europe 21 Agenda. Aby wziąć udział w wydarzeniu wystarczy zarejestrować się na stronie: TLC Europe 21.

Serdecznie zapraszamy do udziału!

 #tlceur2021