Platforma Blackboard Learn Ultra została zwycięzcą Gold Stevie® Award w kategorii Postsecondary Learning Management Solution w ramach 19. Annual International Business Awards® (IBA). W tym roku wpłynęło ponad 3700 nominacji do tej nagrody od organizacji z 67 krajów. 

Blackboard Learn jest flagowym systemem LMS (systemem do zarządzania nauczaniem) firmy Anthology, zaprojektowanym w celu zapewniania jak najefektywniejszej nauki dla studentów oraz komfortowej pracy dla wykładowców. Dzięki Blackboard Learn Ultra kształcenie online jest prostsze, interaktywne i atrakcyjne. 

Rozwiązanie Blackboard wyróżnia możliwość generowania szerokiej gamy raportów dotyczących aktywności użytkowników w ramach kursów i całej platformy oraz umożliwienie studentom dostępu do danych o swoich postępach w nauce, pomagających im lepiej planować i organizować swoją pracę. Z nowoczesnym, intuicyjnym i w pełni responsywnym interfejsem, Learn Ultra pomaga zwiększać zaangażowanie studentów i poprawia dostępność kursów elearningowych. 

W zeszłym miesiącu Anthology ogłosiło 46-procentowy wzrost liczby kursów wykorzystujących Blackboard Learn Ultra oraz 30-procentowy wzrost liczby instytucji wdrażających kursy Learn Ultra, rok do roku. Po fuzji z Blackboard, Anthology potroiło zasoby rozwojowe Learn Ultra i wprowadziło więcej możliwości dla klientów  do włączenia się aktywnie w proces rozwoju platformy. Zwiększone zasoby pozwoliły na wydanie w lipcu największej jak dotąd liczby nowych funkcjonalności dla Learn Ultra. 

„Kontynuujemy przyspieszanie rozwoju nowych funkcji dla Learn Ultra w celu dostarczenia najlepszego doświadczenia nauczania i uczenia się. Jesteśmy zaszczyceni, że nasza praca znalazła odzwierciedlenie w tym wyróżnieniu” – skomentował uzyskanie nagrody J. D. White, Chief Product Officer w Anthology. – „LMS jest w centrum podróży edukacyjnej studentów, dlatego nasz zespół skupia się na dostarczaniu innowacji, które motywują do rozwoju, a jednocześnie spełniają potrzeby wydziałów i instytucji”. 

International Business Awards to najważniejszy na świecie program przyznawania nagród biznesowych. Wszystkie osoby i organizacje na całym świecie – publiczne i prywatne, komercyjne i non-profit, duże i małe – mogą zgłaszać nominacje. Stevie Awards przyznawane są w ośmiu ścieżkach, każda ze swoimi kategoriami. Tegoroczne nagrody zostaną wręczone 15 października w Londynie. 

Więcej o International Business Awards

Więcej o Stevie Awards