O podcaście

Bądź na bieżąco z najnowszymi informacjami na temat elektronicznego egzaminowania z Inspera. W ramach odcinków poruszymy wszystkie tematy – od trendów w branży po praktyczne wskazówki i historie użytkowników. Chcecie dowiedzieć się, jak skutecznie wdrożyć e-egzaminy? Może chcielibyście poznać wady i zalety proctoringu? A może interesujecie się autentycznym ocenianiem? Dołączcie do nas i porozmawiajcie o tych i innych tematach z ekspertami z całego świata.

O prowadzącej

Suzanna Doran jest byłą nauczycielką z doświadczeniem w pracy w projektach z zakresu technologii edukacyjnych na całym świecie. Obecnie pracuje jako Digital Content Lead w Inspera, gdzie tworzy treści edukacyjne dla obecnych i przyszłych użytkowników. Jest pasjonatką innowacji w edukacji i uwielbia dzielić się historiami sukcesu z instytucji na całym świecie.

Odcinek #02

2 listopada 2021 // Czas trwania: 35:55

Jakie są długoterminowe korzyści z elektronicznego egzaminowania?

Moderator: Suzanna Doran
Gość: Ishan Kolhatkar 

W tym odcinku Ishan Kolhatkar opowiada o długoterminowych korzyściach płynących z cyfrowego egzaminowania. Ishan przez wiele lat pracował w brytyjskim szkolnictwie wyższym, a po dołączeniu do Inspery współpracuje z wieloma instytucjami w całym kraju, pomagając im przejść na cyfrowe egzaminowanie. Jeśli chcecie usłyszeć więcej na temat autentycznego oceniania, efektywnego egzaminowania i satysfakcji studentów, to zapraszamy do słuchania.