Uprzejmie informujemy, iż 1 września 2017 roku następuje zmiana na stanowisku Prezesa Zarządu PCG Polska Sp z o.o. Dotychczasowy Prezes Piotr Dmochowski-Lipski został niedawno wybrany na stanowisko Sekretarza Wykonawczego liczącej 49 państw członkowskich Europejskiej Organizacji Telekomunikacji Satelitarnej (EUTELSAT IGO) i przenosi się do Paryża, gdzie EUTELSAT IGO ma swoją siedzibę. Jego następcą na stanowisku prezesa PCG Polska zostaje prof. Łukasz Sułkowski – profesor tytularny nauk ekonomicznych oraz doktor habilitowany nauk humanistycznych specjalizujący się w problematyce zarządzania uczelniami. Prezentacja sylwetki Prezesa Łukasza Sułkowskiego została udostępniona tutaj.

Piotr Dmochowski-Lipski kierował działaniami Public Consulting Group  w Polsce od roku 2014. Za jego kadencji spółka objęła swoim doradztwem i wsparciem technologicznym sektor edukacji na wszystkich jej etapach oraz sektor usług pomocy społecznej w Polsce.

W chwili obecnej w skład grupy kapitałowej PCG Polska, wchodzą także spółki Librus, PCG Academia oraz PCG Edukacja.

Żegnając się z Public Consulting Group Piotr Dmochowski-Lipski powiedział:

Dziękuję klientom, partnerom, zarządom i pracownikom wszystkich spółek PCG Polska za twórczą i efektywną współpracę w ciągu ostatnich trzech lat. Jestem szczęśliwy, że moim następcą zostaje tak znakomity specjalista, jakim jest profesor Łukasz Sułkowski. Jego kwalifikacje i bogate doświadczenie stanowią rękojmię tego, iż PCG Polska i jej wszystkie spółki będą dostarczać najwyższej jakości usługi eksperckie i technologiczne dla naszych klientów w Polsce i za granicą.

 

Zespół PCG Polska składa życzenia dalszych sukcesów zawodowych obu prezesom: Piotrowi Dmochowskiemu-Lipskiemu i jego następcy prof. Łukaszowi Sułkowskiemu.