Przed nami kolejne szkolenie online #AcademiaEducloud, które przygotowaliśmy specjalnie z myślą o pracownikach administracji uczelni, zwłaszcza dziekanatów. Szkolenie odbędzie się 26 lutego i już teraz serdecznie zachęcamy do udziału!

Tematem najbliższego szkolenia będzie „Elektroniczny obieg dokumentów – e-usługi studenckie”. Podczas szkolenia ekspert PCG Academia wyjaśni, czym są e-usługi oraz jakie dają one możliwości dla uczelni. Pokażemy też krok po kroku, jak przebiega proces składania podań oraz etapy ich rozpatrywania drogą elektroniczną. Przedstawimy również panel menedżera pozwalający monitorować realizację zadań w obszarze całej uczelni. Na koniec zaś pokrótce omówimy proces implementacji obiegu w systemie klienta.

Szkolenie rozpocznie się o godz. 10:00 i potrwa ok. godziny. Udział jest bezpłatny. Szkolenie odbędzie się online przy użyciu platformy Blackboard Collaborate – do korzystania z niej wystarczy przeglądarka internetowa. Aby dołączyć do szkolenia, w danym dniu wystarczy otworzyć w przeglądarce następujący link: https://link.do/vE0nb, wpisać swoje imię i nazwisko oraz kliknąć „Dołącz do sesji”.

Nagranie ze szkolenia wraz z materiałami przygotowanymi dla uczestników udostępnimy dla wszystkich zainteresowanych do samodzielnego korzystania poprzez platformę Blackboard Learn. Aby uzyskać dostęp do platformy edukacji użytkowników PCG Academia, prosimy o wysłanie Państwa imienia, nazwiska, adresu mailowego i nazwy uczelni na adres info@pcgacademia.pl.

Zapraszamy do dołączenia do wydarzenia na naszym profilu FB: https://www.facebook.com/events/125283358702245/.

W ramach cyklu #AcademiaEducloud planujemy jeszcze aż sześć bezpłatnych szkoleń dla przedstawicieli szkół wyższych. Terminy i tematy poszczególnych szkoleń podajemy w poniższej tabeli.

 

Nadchodzące szkolenia online #AcademiaEducloud

TerminTytuł
26.02.2020 Elektroniczny obieg dokumentów – e-usługi studenckie
25.03.2020 Mechanizm tworzenia zestawień
29.04.2020 Operacje grupowe z wykorzystaniem mechanizmu zestawień
27.05.2020 Definiowanie planu zajęć
24.06.2020 Składanie wniosków stypendialnych przez studentów
29.08.2020 PRK – ustawa 2.0

 

Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek pytania lub chcą zgłosić potrzebę innych szkoleń, prosimy o kontakt e-mailem na adres info@pcgacademia.pl.

Do zobaczenia na szkoleniach!