W trosce o bezpieczeństwo uczestników, a także całych społeczności akademickich, które reprezentują, konferencja odbędzie się drogą online. Pragniemy w ten sposób zminimalizować ryzyko zakażenia się koronawirusem.

Wirtualna konferencja odbędzie się tak jak planowaliśmy 7 kwietnia 2020, zgodnie z programem dostępnym na stronie www.ai2020.pl. Do wydarzenia będzie można dołączyć z każdego miejsca, bez konieczności podróży i narażania zdrowia. Aby uczestniczyć w Akademii Innowacji wystarczy urządzenie z dostępem do Internetu. Na wybrane sesje będzie można dołączyć w dowolnym czasie. Wszyscy uczestnicy wirtualnej konferencji będą mieli możliwość zadawania pytań i wymiany poglądów z Prelegentami online.

Na tegorocznej Akademii Innowacji zaprezentujemy nowoczesne rozwiązania informatyczne oraz praktyczne studia przypadków w obszarach zarządzania informacją naukową, nauczania skoncentrowanego na studencie oraz obsługi procesów uczelnianych przy pomocy rozwiązań chmurowych.

Zapisz się już teraz na www.ai2020.pl

W związku z rosnącą liczbę zachorowań, zalecamy szczególną ostrożność. Najważniejsze w tej chwili jest zachowanie spokoju i profilaktyka.