Lumen 2020

LUMEN to wydarzenie skierowane do osób profesjonalnie zarządzających uczelniami. W ciągu ostatnich sześciu lat swojego istnienia LUMEN zgromadził setki uczestników, rektorów, kanclerzy i menedżerów szkół wyższych z kraju i ze świata. Wysoka wartość merytoryczna paneli i wystąpień ekspertów o wybitnej pozycji podczas naszych konferencji, oraz szczególna dbałość o oprawę organizacyjną sprawiły, że LUMEN stał się jednym z najważniejszych i najbardziej rozpoznawalnych znaków i wydarzeń w branży edukacyjnej w tej części Europy.

 

Konferencja LUMEN 2020, jak co roku, skoncentruje się na tematach aktualnie najważniejszych dla kadry zarządzającej uczelniami. Spotkanie zainicjuje debata na temat strategicznych wyzwań w szkolnictwie wyższym i nauce, którą przeprowadzą przedstawiciele MNiSW, KRASP, FRP i PCG Academia. Następnie, z udziałem zaproszonych rektorów wybranych polskich uczelni akademickich, porozmawiamy o wyzwaniach w rozpoczynającej się kadencji władz 2020-2024. Po lunchu podejmiemy temat wpływu pandemii koronawirusa na sposób funkcjonowania szkół wyższych w Polsce i na świecie, koncentrując się na dobrych praktykach i nowych modelach działania. Wydarzenie zakończymy dyskusją na temat kluczowych kompetencji kadry dydaktycznej uczelni XXI wieku oraz wydłużonego procesu ewaluacji działalności naukowej.

 

Tegoroczną konferencję LUMEN planujemy w formie online licząc się z możliwością nawrotu epidemii koronawirusa jesienią bieżącego roku. Moderatorzy i uczestnicy panelu będą dyskutowali „na żywo” w studiu telewizyjnym, a publiczność będzie miała możliwość oglądania wystąpień w sieci oraz zadawania pytań.  Zachęcamy Państwa do rejestracji na nasze wydarzenie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie www.lumen.edu.pl i zdalnego udziału w naszym wydarzeniu.

 

Więcej informacji
Zapisz się
Zapisz się już dziś!
  • Icon date

    24 - 25 Listopad 2020

  • Icon place

    Konferencja Online

Zapisz się