Formularz rejestracji na Konferencję LUMEN 2023

IX Konferencję LUMEN 2023 odbędzie się w formie stacjonarnej – w Serocku, w Hotelu Narvil Conference & SPA. Zachęcamy Państwa do rejestracji na nasze wydarzenie poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego udziału w Konferencji.

 

Najczęściej zadawane pytania podczas rejestracji:

 

Kiedy odbędzie się Konferencja?

  • – Konferencja odbędzie się w dniach 20-21 listopada 2023 r. w Hotelu Narvil Conference & Spa w Serocku.

Jak będzie wyglądała Konferencja?

  • – Konferencja będzie podzielona na panele dyskusyjne, oddzielone 15-minutowymi przerwami. Każdy z paneli dyskusyjnych potrwa od 50 do 60 minut. Podczas panelu uczestnicy Konferencji będą mieli możliwość zadawania pytań prelegentom.

Jaka jest cena?

  • – Udział w Konferencji jest bezpłatny.

Jak dołączyć do Konferencji?

  • – Należy zapisać się przez system rejestracji podając swój adres e-mail, na który zostanie przesłane potwierdzenie uczestnictwa.

Czy będzie możliwość dostępu do materiałów po zakończeniu konferencji?

  • – Materiały z Konferencji będą dostępne na stronie internetowej Konferencji.

Czy pomiędzy panelami będzie przerwa?

  • – Pomiędzy każdym z paneli nastąpi 15-minutowa przerwa, a oprócz tego przewidujemy jedną przerwę 50-minutową, lunchową.

Czy można zarezerwować sobie nocleg w hotelu na czas Konferencji?

  • – Tak, każdy z uczestników Konferencji może zarezerwować sobie na własny koszt nocleg w Hotelu Narvil Conference & SPA w Serocku na czas Konferencji poprzez kontakt telefoniczny pod numerem 22 566 10 00, powołując się jednocześnie na specjalny rabat udzielony uczestnikom Konferencji pod hasłem: LUMEN2023 (podawany tylko telefonicznie), bądź bezpośrednio za pośrednictwem internetowej rejestracji online na stronie klikając tutaj – podany link zawiera już specjalną cenę noclegu dla uczestników Konferencji.

Czy warto wziąć udział w Konferencji?

  • – Zdecydowanie tak. I jeszcze warto zaprosić na nią znajomych!
Pobierz program konferencji
Rejestracja zamknięta