Blackboard Instructor App

Blackboard Instructor to aplikacja mobilna przygotowana z myślą o nauczycielach akademickich. Umożliwia wykładowcom zarządzanie swoimi kursami, wysyłanie powiadomień i pozostawanie w kontakcie ze studentami.

 

Czas jest jednym z najbardziej ograniczonych zasobów pracowników naukowo-dydaktycznych. Blackboard Instructor może pomóc wykładowcom zaoszczędzić czas, umożliwiając wykonywanie kluczowych zadań w dowolnym miejscu. Wzrost efektywności pracy, uproszczenie zarządzania kursami oraz wzmocnienie zaangażowania studentów poprzez nowe możliwości interakcji to główne korzyści z używania aplikacji Blackboard Instructor.

Blackboard Instructor oferuje wykładowcom szybki i łatwy sposób na:
  • zarządzanie kursami w dowolnym miejscu i czasie,
  • dostęp do materiałów edukacyjnych i zadań, w tym utworzonych w m.in. Blackboard Learn,
  • tworzenie dyskusji oraz przeglądania i odpowiadania na posty studentów,
  • tworzenie, przeglądania i wysyłanie ogłoszeń, które studenci zobaczą jako powiadomienie na swoim urządzeniu mobilnym,
  • organizowanie i dołączanie do sesji Blackboard Collaborate - wideokonferencje, czat i interaktywna wirtualna tablica to tylko niektóre narzędzia do zdalnej współpracy dostępne z poziomu smartfona lub tabletu.

 

Dowiedz się więcej o Blackboard Instructor: pobierz broszurę. 

 

Umów się na prezentację. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kontakt

 

Ochrona Danych Osobowych

Dziękujemy za podanie nam danych kontaktowych w celu przekazywania informacji o wydarzeniach i produktach PCG Academia. Pragniemy poinformować, że administratorem danych osobowych jest PCG Academia Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce, Jasionka 954F, 36-002 Jasionka, NIP: 5170370170, REGON: 361629511, KRS: 0000560490 Sąd Rejonowy w Rzeszowie. Kontakt do inspektora ochrony danych (IOD) iod@pcgacademia.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. w celu kontaktowania się z Państwem, by przekazywać Państwu informacje o produktach i usługach dedykowanych szkolnictwu wyższemu, organizowanych konferencjach, seminariach i konkursach, zarówno administratora, jak i jego partnerów. Podstawą prawną przetwarzania jest Państwa zgoda lub prawnie uzasadniony interes administratora. Dane będą przetwarzane dopóki nie wycofacie Państwo zgody na ich przetwarzanie, albo do czasu zaprzestania przez administratora świadczenia usług i tworzenia produktów, o których mowa w niniejszym dokumencie. Macie Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jeżeli przetwarzanie będzie odbywało się w sposób zautomatyzowany, a podstawą przetwarzania jest Państwa zgoda. Macie Państwo prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie w każdym czasie, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie uzyskanej od Państwa zgody na przetwarzanie. Dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Administrator stosuje wymogi RODO. Mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić swoje preferencje marketingowe, zmienić lub usunąć dane, zrezygnować z otrzymywania informacji od PCG Academia. W tym celu prosimy o wysłanie wiadomości na adres: info@pcgacademia.pl.