Blackboard Analytics

Blackboard Analytics for Learn to rozwiązanie służące do analizy danych, które w automatyczny sposób integruje się z Blackboard Learn oraz z wiodącymi systemami informatycznymi dla edukacji. Umożliwia ono uzyskanie praktycznych informacji na poziomie poszczególnych studentów, kursów i całej uczelni, pozwalających na bardziej efektywne działanie w zakresie kształcenia.

 

Z narzędzi analitycznych Blackboard Analytics For Learn korzystać mogą zarówno wykładowcy, administratorzy i osoby zarządzające uczelnią, jak i sami studenci. Wykładowcy dzięki danym mogą zawczasu przewidzieć, którym studentom udzielić wsparcia, a którym zaoferować dodatkowe materiały poszerzające zakres kursu. Kadra uczelni zyskuje także możliwość monitorowania postępów studentów oraz zastosowania analityki dla podniesienia jakości procesu kształcenia oraz udoskonalenia oferty edukacyjnej uczelni. Studenci zaś mogą obserwować swoje postępy w przyswajaniu wiedzy oraz dokonać refleksji na temat wysiłku, jaki do tej pory włożyli w naukę.

Blackboard Analytics For Learn pozwala na tworzenie szerokiej gamy raportów - możliwe jest wykorzystanie gotowych szablonów, a także łatwe, samodzielne konstruowanie własnych raportów. Raporty przedstawiają wyniki analizy danych historycznych oraz codziennie aktualizowanych danych bieżących, pochodzących z wielu źródeł. Dzięki temu możliwe jest porównywanie nie tylko różnych kursów lub wydziałów, ale także różnych okresów, np. semestrów. Takie rozwiązanie pozwala na uzyskanie szerokiej perspektywy ułatwiającej podejmowanie decyzji w oparciu o dane oraz ciągłe doskonalenie.

 

Dowiedz się więcej o Blackboard Analytics: pobierz broszurę.

 

Umów się na prezentację. Jesteśmy do Twojej dyspozycji.

Kontakt

 

Ochrona Danych Osobowych

Dziękujemy za podanie nam danych kontaktowych w celu przekazywania informacji o wydarzeniach i produktach PCG Academia. Pragniemy poinformować, że administratorem danych osobowych jest PCG Academia Sp. z o.o. z siedzibą w Jasionce, Jasionka 954F, 36-002 Jasionka, NIP: 5170370170, REGON: 361629511, KRS: 0000560490 Sąd Rejonowy w Rzeszowie. Kontakt do inspektora ochrony danych (IOD) iod@pcgacademia.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, tj. w celu kontaktowania się z Państwem, by przekazywać Państwu informacje o produktach i usługach dedykowanych szkolnictwu wyższemu, organizowanych konferencjach, seminariach i konkursach, zarówno administratora, jak i jego partnerów. Podstawą prawną przetwarzania jest Państwa zgoda lub prawnie uzasadniony interes administratora. Dane będą przetwarzane dopóki nie wycofacie Państwo zgody na ich przetwarzanie, albo do czasu zaprzestania przez administratora świadczenia usług i tworzenia produktów, o których mowa w niniejszym dokumencie. Macie Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jeżeli przetwarzanie będzie odbywało się w sposób zautomatyzowany, a podstawą przetwarzania jest Państwa zgoda. Macie Państwo prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie w każdym czasie, jeżeli przetwarzanie odbywa się na podstawie uzyskanej od Państwa zgody na przetwarzanie. Dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Administrator stosuje wymogi RODO. Mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić swoje preferencje marketingowe, zmienić lub usunąć dane, zrezygnować z otrzymywania informacji od PCG Academia. W tym celu prosimy o wysłanie wiadomości na adres: info@pcgacademia.pl.