System oferowany przez PCG Academia pozwala pracownikom uczelni monitorować status kandydatów na studia i komunikować się z nimi na każdym etapie procesu rekrutacji, od początkowego zapytania o ofertę po rozpoczęcie nauki. Dzięki możliwości integracji z oprogramowaniem Librus Synergia, Krajowym Rejestrem Matur (KReM) oraz z dowolnym systemem obsługi studiów, nasze rozwiązanie przyspiesza proces gromadzenia i weryfikacji danych rekrutacyjnych, a po ich akceptacji, umożliwia włączenie kandydata w poczet aktywnych studentów za pomocą pojedynczego kliknięcia myszką.

Pobierz broszurę

 


Kluczowe korzyści


Elastyczne dopasowanie systemu do wymogów procesu rekrutacji

Bezpieczne, skalowalne, dostępne przez internet formularze rekrutacji

Obsługa płatności elektronicznych za pośrednictwem PayU oraz Dotpay

Łatwy eksport danych kandydatów do dowolnego systemu obsługi studiów

Najważniejsze funkcje

Zarządzanie procesem rekrutacji


Rekrutacja
  • Definiowanie dowolnego procesu rekrutacji i kryteriów przyjęć zgodnych z zasadami obowiązującymi na uczelni.
  • Bezpieczne, responsywne formularze pozwalające na zebranie dowolnego zestawu danych o kandydatach oraz całej wymaganej dokumentacji.
  • Integracja z systemami płatności online (PayU, Dotpay) pozwalająca rejestrować i monitorować opłaty rekrutacyjne.
 

 

Komunikacja z kandydatami na studia


  • Automatyczna wysyłka spersonalizowanych komunikatów do kandydatów na studia, w tym informujących o zmianie statusu.
  • Nadzór nad poziomem kompletności danych i dokumentacji dostarczanej przez kandydatów na dowolnym etapie rekrutacji.
  • Obsługa decyzji i powiadomień w procesie rekrutacji z uwzględnieniem wydruków i komunikacji e-mail.
Rekrutacja
 

 

Gromadzenie, analiza i raportowanie danych


Rekrutacja
  • Integracja z Krajowym Rejestrem Matur (KReM) oraz wbudowane słowniki i listy rozwijalne wspierające gromadzenie ustandaryzowanych danych.
  • Integracja z dowolnym systemem obsługi studiów umożliwiająca automatyczne przeniesienie danych o przyjętych kandydatach.
  • Analizowanie i raportowanie danych o stanie rekrutacji, również w postaci zdefiniowanych raportów (np. EN-1).
 

 

 

Umów się na prezentację lub poproś o wycenę

Dziękujemy za podanie nam danych kontaktowych w celu przekazywania informacji o wydarzeniach i produktach PCG Academia. Pragniemy poinformować, że administratorem danych osobowych jest PCG Academia Sp. z o.o.
z siedzibą w Jasionce, Jasionka 954F ,36-002 Jasionka, NIP: 5170370170, REGON: 361629511, KRS: 0000560490 Sąd Rejonowy w Rzeszowie. Kontakt do inspektora ochrony danych (IOD) iod@pcgacademia.pl. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celach marketingowych, t.j.  w celu kontaktowania sie z Państwem by przekazywać Państwu informacje o produktach i usługach dedykowanych szkolnictwu wyższemu, organizowanych konferencjach, seminariach, konkursach adminstratora jak i jego partnerów. Podstawą prawną przetwarzania jest Państwa zgoda lub prawnie uzasadniony interes administratora. Dane będą przetwarzane dopóki nie wycofacie Państwo zgody na ich przetwarzanie, albo do czasu zaprzestania przez administratora świadczenia usług
i tworzenia produktów, o którch mowa w niniejszym dokumencie. Macie Państwo prawo żądania dostępu do swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania lub wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, a także prawo do przenoszenia danych, jeżeli przetwarzanie będzie odbywało się w sposób zautomatyzowany, a podstawą przetwarzania jest Państwa zgoda. Macie Państwo prawo cofnięcia zgody na przetwarzanie w każdym czasie, jeżeli przetwarzanie odbywa sie na podstawie uzyskanej od Państwa zgody na przetwarzanie. Dane nie będą wykorzystywane do zautomatyzowanego podejmowania decyzji. Administrator stosuje wymogi RODO. Mogą Państwo w dowolnym momencie zmienić swoje preferencje marketingowe, zmienić lub usunąć dane, zrezygnować z otrzymywania informacji od PCG Academia. W tym celu prosimy o wysłanie wiadomości na adres:
info@pcgacademia.pl.

Powered by BreezingForms