Przedstawiciele PCG Academia na międzynarodowym seminarium o elektronicznym egzaminowaniu

28. września 2019

W dniach 24-26 września 2019 roku w Oslo partner PCG Academia, norweska firma Inspera, organizował seminarium poświęcone elektronicznemu egzaminowaniu studentów. W wydarzeniu uczestniczyły dwie przedstawicielki PCG Academia: Anna Warda-Ritzen i Magda Sochacka.


Magda Sochacka i Anna Warda-Ritzen na Inspera Seminar 2019.

 

Reprezentantki PCG Academia miały możliwość spotkania się i wymiany doświadczeń z niemal 150 przedstawicielami uczelni z całej Europy. Seminarium było okazją do poznania sprawdzonych rozwiązań i najlepszych praktyk w zakresie elektronicznego egzaminowania. Wraz z uczestnikami nasze przedstawicielki poznały również kluczowe czynniki sukcesu we wdrażaniu elektronicznego egzaminowania oraz praktyczne przykłady z m.in. University of Oslo czy University of Bergen.

Firma Inspera jest liderem w branży elektronicznego egzaminowania uczniów i studentów; obsługuje m.in. krajowe egzaminy dojrzałości w Szwecji i Norwegii, a jej system Inspera e-Assessment wykorzystywany jest w 24 krajach. Z rozwiązań Inspery oprócz ww. uczelni korzystają także Cambridge Assessment International Education, University of Oxford, Karolinska Institutet, Caribbean Examinations Council i wiele innych.

Jako partnerzy Inspery zachęcamy do poznania systemu elektronicznego egzaminowania Inspera e-Assessment na naszej stronie. Oferujemy możliwość prezentacji systemu i czasowo bezpłatny dostęp do wersji demo.