Poznaj 10-kę o 10-ej! - 26.06.2019 - Organizacja toków studiów – dodawanie toku, semestrów, przedmiotów

24. czerwca 2019
news

PCG Academia zaprasza na kolejne szkolenie z cyklu szkoleń poświęconych systemowi obsługi studiów Uczelnia 10 - Organizacja toków studiów – dodawanie toku, semestrów, przedmiotów. Celem szkoleń jest pokazanie w praktyce, jak można realizować konkretne procesy związane z działalnością uczelni w systemie Uczelnia 10.

Szkolenia opracował zespół serwisowy PCG Academia. Treść szkoleń powstała na bazie doświadczeń i zapytań użytkowników systemu zebranych przez nasz zespół. Szkolenia zostały opracowane z myślą o użytkownikach Uczelni 10, ale adresujemy je także do wszystkich osób zainteresowanych efektywnym przebiegiem procesów na uczelni.

W ramach szkoleń w prosty sposób omówiona zostanie realizacja poprzez system Uczelnia 10 procesów związanych z obsługą studentów, takich jak proces dyplomowania, organizacja toku studiów, definiowanie planu zajęć, wybór przedmiotów obieralnych przez studenta oraz kwestie stypendiów. Przedstawimy również, jak dzięki Uczelni 10 tworzyć niezbędne zestawienia oraz wydruki.

Szkolenia będą odbywać się drogą online na platformie Blackboard Collaborate. Platforma ta działa w przeglądarce internetowej i nie wymaga od uczestników szkoleń instalacji oprogramowania. Szkolenia będą odbywały się co miesiąc od maja do grudnia 2019 roku, z wyłączeniem lipca, i każdorazowo zaczynały o godz. 10. Terminy i tematy poszczególnych szkoleń podajemy w poniższej tabeli.

Harmonogram szkoleń przedstawia się następująco:

Termin

Termin

26.06.2019

Organizacja toków studiów – dodawanie toku, semestrów, przedmiotów

28.08.2019

Plan zajęć – definiowanie planu zajęć

25.09.2019

Stypendia po stronie U10

30.10.2019

Wybór przedmiotów obieralnych

27.11.2019

Tworzenie zestawień – akcje do zestawień

18.12.2019

Tworzenie wydruków


Aby dołączyć do szkolenia, wystarczy otworzyć w przeglądarce następujący link: Poznaj 10-kę o 10-ej!, wpisać swoje imię i nazwisko oraz kliknąć "Dołącz do sesji". Udział w szkoleniach jest nieodpłatny.

Jeżeli mają Państwo potrzebę innych szkoleń, prosimy o wysyłanie swoich propozycji e-mailem na adres info@pcgacademia.pl. W razie jakichkolwiek pytań jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniach!