Jak zdalnie kształcić i egzaminować studentów? – film z webinaru

Jak zdalnie kształcić i egzaminować studentów? – film z webinaru

24. kwietnia 2020
news

PCG Academia w dniu 23 kwietnia br. organizowała bezpłatny webinar pt. „Nauczanie i egzaminowanie studentów na odległość z wykorzystaniem technologii Blackboard i Inspera”.

Chcemy gorąco podziękować wszystkim uczestnikom webinaru. Udział wzięło ok. 100 osób i w czasie spotkania padło mnóstwo pytań, co jest dla nas znakiem, że webinarium odpowiadało na realne, aktualne potrzeby uczelni. Możliwość interakcji z Państwem była dla nas jak zawsze bezcenna.

Poniżej zamieszczamy film z webinaru, do oglądania którego zachęcamy zwłaszcza tych z Państwa, którzy nie mogli być z nami w dniu spotkania.

Podczas webinaru eksperci PCG Academia – Magda Sochacka, Anna Warda-Ritzen oraz Adrian Wyszyński – zaprezentowali narzędzia cyfrowe do zdalnego kształcenia i egzaminowania studentów. W związku z epidemię koronawirusa zajęcia i egzaminy w polskich uczelniach będą realizowane co najmniej do końca bieżącego roku akademickiego. Stawia to uczelnie przed nie lada wyzwaniem zapewnienia kształcenia i bezpiecznych egzaminów na wielka skalę.

Z myślą o potrzebach i możliwościach polskich uczelni, PCG Academia we współpracy ze swoimi partnerami: firmami Blackboard i INSPERA, przygotowała Program Pilotażowy, który też przedstawiliśmy podczas webinaru.

W ramach pilotażu oferujemy:

  • 6-miesięczny dostęp do platformy e-learningowej Blackboard Learn Ultra i/lub systemu elektronicznego egzaminowania studentów INSPERA
  • Szybkie uruchomienie narzędzi w uczelni w modelu Software as a Service
  • Przeprowadzenie szkoleń dla użytkowników

Dostęp do platformy Blackboard Learn Ultra dla maksymalnie 5 tys. użytkowników (studentów i wykładowców) w ofercie jest w cenie 59 000,00 zł netto. W cenie zawarty jest również dostęp do aplikacji mobilnych dla studentów i wykładowców, a także wbudowane w platformę narzędzie antyplagiatowe. PCG Academia jest wyłącznym dystrybutorem Blackboard dla szkolnictwa wyższego w Polsce.

Dostęp do systemu Inspera jest w cenie zależnej od liczby studentów uczelni/wydziału i wynosi:

  • do 3 tys. studentów – 23 000,00 zł netto
  • od 3 tys. do 7 tys. studentów – 46 000,00 zł netto
  • powyżej 7 tys. studentów – 69 000,00 zł netto

Więcej o rozwiązaniach Blackboard i Inspera znajdziecie w filmie oraz na naszej stronie internetowej.

Zapraszamy do kontaktu z zespołem PCG Academia!

Magda Sochacka
Dyrektor ds. Współpracy z Partnerami Biznesowymi
e-mail: magda.sochacka@pcgacademia.pl
tel: 502-044-26

Anna Warda-Ritzen
e-mail: anna.warda-ritzen@pcgacademia.pl
tel: +48 722 010 640

Adrian Wyszyński
e-mail: adrian.wyszynski@pcgacademia.pl
tel: +48 725 135 400